Sieradz. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Siatkarskie derby dla Sieradza! - INFO BAI

Wybierz miasto na mapie
Siatkarskie derby dla Sieradza!
Data dodania: 2017-12-07 10:15:16
Źródło zdjęcia: umsieradz.pl
Sieradzka drużyna jedyną drużyną w lidze, która nie przegrała żadnego spotkania.

W dniu 6-go grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 odbyły się derby piłki siatkowej III ligi pomiędzy drużynami MKS Zduńska Wola, a ULKS MOSiR Sieradz. Na parkiecie nie było wielkich emocji, czy zwrotów akcji, ULKS MOSiR Sieradz kontrolował mecz, a gospodarzy jedynie było stać na krótkie zrywy, które nie mogły zaważyć na końcowym wyniku.
. Sieradz wygrywa w trzech setach w wyjazdowym meczy III ligi z MKS Zduńska Wola. Podopieczni trenera Radosława Szymczaka są jednym niepokonanym w III lidze zespołem

Najbardziej zacięty był drugi set meczu, miejscowi przegrywali już 7:13, ale wyciągnęli na 15:15. Potem jednak sieradzanie uciekli na 18:15 i pewnie zakończyli seta.

MKS Zduńska Wola - ULKS MOSiR Sieradz 0:3 (18:25, 20:25, 18;25).

Najlepszy zawodnik meczu - Michał Ślipek (ULKS MOSiR)

MKS: Dobrowolski, Paszak, Gruziel, Skórzyński, Kubiak, Miller, Kłaczek - Kaczmarek, Jemioł, Witkowski, Bryl, Zając, Sobczak

MOSiR: Smyrski, Świeszczakowski, Kuźnik, Kowalski, Ślipek, Spychała, Cieślak - Woźniak, Płachta, M.Bartosiewicz, Ziarniak, Rychtelski, Stępniak