Sieradz. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Ludzka głupota. Złodziej na życzenie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 18 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Ludzka głupota. Złodziej na życzenie
Data dodania: 2018-07-10 13:19:38
Ludzka głupota. Złodziej na życzenie
Źródło zdjęcia: JK
W ostatnim okresie na terenie gminy Bełchatów doszło do setek włamań . Z mieszkań czy domów ginie biżuteria, pieniądze i sprzęt RTV, który nie da się namierzyć. 

Okres wakacyjny został rozpoczęty wraz z zakończeniem roku szkolnego. Jest to czas, kiedy dzieci mają wolne od szkoły , a dorośli w pracy biorą urlopy. Lato to pora kiedy najczęściej wyjeżdżamy na wakacje, aby odpocząć od codziennych zadań, obowiązków czy otoczenia, z którym mamy do czynienia cały dzień.
. Wyjeżdżając na wyczekiwany urlop, należy poinformować sąsiadów i najbliższą rodzinę, aby mieli oko na nasze mieszkanie czy dom.

Należy też pamiętać, aby zakręcić zawory od wody i od gazu. Wyjeżdżając na urlop, popełniamy jeden podstawowy błąd. Żyjemy w czasach kiedy większość z nas posiada konto na portalu społecznościowym. Będąc na urlopie, wstawiamy zdjęcia z wypoczynku, a mało tego oznaczamy miejsce, w jakim jesteśmy w tej chwili oraz z kim. Zdarzają się też sytuacje, kiedy informujemy cały świat, że wracamy za przykładowe 7 dni. Jest to wspaniała informacja dla złodziei. Osoba, która obserwuje nasz dom, mieszkanie ma jeszcze informacje, które sami zamieszczamy. 

Pamiętajcie, aby takich informacji nie udostępniać, a jeśli chcemy pochwalić się swoim wyjazdem na wakacje najlepiej zrobić to po szczęśliwym powrocie do domu.

JK
Tagi: Złodziej, wakacje, włamania, wakacje, urlop
Najczęściej czytane
go to top